Nie takie Świat dramaty zna!

2012-05-12 01:32:39

Przekonajcie się na własne oczy, co wam grozi ze strony nowej ustawy refundacyjnej. Warszawski lekarz Maciej Jędrzejowski - email; mjedrzejowski@ozzl.org.pl opracował test przeznaczony do nieodpłatnego udostępnienia w środowisku lekarskim w celach edukacyjnych. Niedozwolone jest komercyjne wykorzystywanie testu w jakiejkolwiek formie.

Koledzy i koleżanki ! No to do dzieła - http://www.nil.org.pl/aktualnosci/test-refundacyjny

Przekonajcie się, czego naprawdę nie wiecie. To nic nie kosztuje!

Naczelna Rada Lekarska zamieszcza test szkoleniowy dla lekarzy wystawiających recepty refundowane, opracowany na podstawie przepisów obowiązujących w dniu 10 maja 2012 roku. Odpowiedzi wraz z podaniem odnośnego aktu prawnego zamieszczono na końcu testu. Test przygotował dr Maciej Jędrzejowski, zaopiniował Zespół Radców Prawnych Naczelnej Izby Lekarskiej.

Usiedliśmy więc w rodzinnym kręgu wraz z moją żoną Ewą, wieloletnim specjalistą neonatologiem i ordynatorem; synem Tomkiem - mam nadzieję, ze za chwilę dyplomowanym laryngologiem, synową Joanną - specjalistą protetyki stomatologicznej oraz szwagrem Antonim, doświadczonym i cenionym od 30 lat chirurgiem. Kibicowali nam w Tescie moi starzy rodzice - lekarz (90) i farmaceutka (86), którzy już nie muszą poważnie przejmować się testami zawodowej doskonałości.

Każdy z nas przedzierał się samotnie przez opłotki Testu Jędrzejowskiego. Polegliśmy wszyscy! Szkoda gadać, jak wiele nam zabrakło, aby całkowicie i bez wieści nie utonąć w przewrotnych przepisach

Na szczęscie na razie wirtualnie - oceniamy straty materialne, jakie ponieslibyśmy z tytułu kar, ktore nam przygotowano. Ale tak czy owak, głowa do góry! Nie takie świat dramaty zna!

 Nie dodano kategorii

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.

Dodawanie komentarza