har-magedon

2010-05-23 17:15:29

Rok 2010 obfituje w wydarzenia, które niewątpliwie dla wyznawców katastroficznej teorii zdarzeń są niezłą pożywką dla tzw. spiskowej teorii dziejów.

Rok 2010 - trzęsienia ziemi na Haiti, w Qinghai i Chile, lawiny błotne na Maderze i w Brazylii, eksplozja platformy wiertniczej Deepwater Horizon, kilka tragicznych w skutkach wypadków autobusowych i kolejowych, parę katastrof lotniczych (w tym Tu-154 pod Smoleńskiem), wybuch wulkanu Eyjafjallajokull na Islandii (utrudniający uroczystość pochówku tragicznie zmarłego prezydenta Rzeczypospolitej), obecna majowa powódź w Europie (przysłowie: "Mądry Polak po szkodzie" nabiera nowego znaczenia?).

Toż to istny światowy spisek na życie ludzkie. Toż to istny światowy spisek, jak zechcą niektórzy mówić, na rzecz Polski i Polaków! Toż to Armageddon!

A propos końca świata - według przepowiedni Oriona i kalendarza Majów zbliża się on wielkimi krokami. 21.12.2012 to data przebiegunowania Ziemi, co ma wiązać się z licznymi kataklizmami z nim związanymi - trzęsienia ziemi, powodzie, tsunami... Jakże obecnie realizowany scenariusz pasuje do końca świata.

Tylko czyim dziełem się stał?

 Dodane w varia , muzyka

Komentarze: 1

terenia 23.05.2010 r., 23:21
Misiu, nie strasz, bo ja sie boje :-((((((

Dodawanie komentarza