Archiwum: Lipiec 2010


muzyczna gonitwa myśli

2010-07-25 20:36:51

Po dyżurze i przed dyżurem, próbując skończyć pisanie zaległego artykułu, co chwilę przypomina mi się jakaś dawno niesłyszana piosenka, którą natychmiast muszę odnaleźć na youtube i przesłuchać :) Efektywność mojej pracy jest dziś zerowa...

Podzielę się zatem kilkoma piosenkami, które wracają dziś do mnie - taki mały mix: 

Porcupine Tree "Trains". Zespół, którego znajomość zawdzięczam młodszemu bratu. Tak jak zresztą kilku innych zespołów.  

Air "All I need" - zespół chyba najbardziej znany z piosenki "Cherry blossom girl". Usłyszany dzięki znajomemu chirurgowi, z którym od czasu do czasu wymieniamy się muzycznymi odkryciami.

 

"Bad love" usłyszana w Tortilla Factory na mojej imprezie urodzinowej :) dobrze się kojarzy :) no i ten dźwięk gitary

 Royksopp - przypadkiem wpadło w ucho i zostało :)

I Journey. Piosenka z serialu "Scrubs" tłumaczonego na PL jako "Hoży doktorzy" :)

 

 

czytaj resztę »

Dodane w music | Komentarze 1 , zobacz komentarze

punkt widzenia robocopa :)

2010-07-01 18:57:24

Pierwszy dzień urlopu. Żeby nie było zbyt różowo - od wczoraj moja noga jest "wbita" w usztywniającą ortezę, która ma za zadanie unieruchomić chore kolano. Wyglądam w niej jak Robocop ;) i wzbudzam powszechne zainteresowanie przechodniów na ulicy... Chyba muszę zacząć się teraz lepiej ubierać, bo chyba nigdy nie skupiałam na sobie uwagi otoczenia tak jak teraz ;)) Swoją drogą współczuję osobom, które na co dzień muszą znosić ciekawski wzrok innych ludzi... Aczkolwiek w autobusie pasażerowie nie zrywają się ochoczo ustępując mi miejsca...dziś uczynił to tylko jakiś pan w średnim wieku, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam :)) 

Tak więc urlop zamieniłam na zwolnienie lekarskie... siedzę, czekam na znajomych, z którymi wyruszam na kilka dni.... do Starogardu :) Na Openerze w tym roku niestety nie poskaczę, ale skorzystam z przymusowych wolnych dni i trochę odpocznę :) 

...a humor poprawia zawsze najukochańsze U2 :) 

czytaj resztę »

Dodane w music | Komentarze 2 , zobacz komentarze