Archiwum: Czerwiec 2010


sentymentalnie...raz, jeden raz

2010-06-29 21:58:19

Wspomnienia mnie dziś dopadły. Takich starych czasów, kiedy myślałam, że moje życie potoczy się inaczej, że dokonam innych wyborów. Stąd ta pierwsza piosenka.

 

Ale przecież nie można żyć wspomnieniami. Trzeba je zachować dla siebie gdzieś głęboko, ale nie wolno pozwolić, żeby one rządziły naszym życiem.Nie można ciągle oglądać się za siebie. Stąd piosenka nr 2:

 

Tak, muzyka zawsze poprawia mi nastrój :)

 

 

czytaj resztę »

Dodane w music | Komentarze 1 , zobacz komentarze

uszkodzony doktorek

2010-06-25 19:07:58

Ajjjj...obiecywałam publicznie (i sobie również), że pisać będę częściej, ale jakoś wyszło, że dopiero dziś usiadłam do laptopa z postanowieniem nadrobienia zaległości.

Wczoraj udało mi się skręcić sobie nogę. Jak? eeech, śliska podłoga i stało się :/ Noga dość szybko po upadku przestała mnie boleć, więc radośnie powędrowałam wieczorem na imprezę konferencyjną organizowaną przez Klinikę. Wypiłam winko, pośmiałam się, baaaa, jeszcze sobie trochę potańczyłam, a jakże... Swoją głupotę i lekkomyślność przeklinałam dopiero w nocy, kiedy każdy ruch nogą sprawiał niesamowity ból. Przez chwilę byłam skłonna iść do pobliskiego szpitala, ale pamiętając przekleństwa kolegów z izby przyjęć na nocnych interesantów łyknęłam ketonal i postanowiłam przeczekać do rana. Kiedy już udało mi się wykuśtykać z łóżka, umyć włosy (przecież nie mogę z nieumytymi i nieułożonymi wyjść z domu) i wziąć prysznic wykonałam z nadzieją telefon do kolegi z ortopedii - akurat dziś ma dyżur :) uffff.... szybki RTG, badanie i dobra wiadomość - obejdzie się bez gipsu, zastrzyków z clexanu i kuśtykania o kulach :) 

M. zgodził się wziąć za mnie jutrzejszy dyżur, dzięki czemu mogę się zregenerować do następnego, poniedziałkowego. Tak więc siedzę w domu z lodowym kompresem na obolałym kolanie, oglądam stare odcinki "Seksu w wielkim mieście", zerkam od czasu do czasu na fejsbuka i słucham muzyki...

Muszę się ogarnąc i napisać zaległy artykuł... Jeszcze tylko jedna piosenka... :)

czytaj resztę »

Dodane w medycyna | Komentarze 2 , zobacz komentarze