Co robić kiedy rozmiar ma znaczenie?

2013-08-06 15:29:17

 

Nie jest tajemnicą, że większość mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa, nie ma ku temu racjonalnych przesłanek. Badania prof. Zbigniewa Izdebskiego „Seksualność Polaków 2011” wykazały, co prawda, że zadowolenie z rozmiaru swojego członka deklaruje aż 87% polskich mężczyzn, niepokoi jednak fakt, że odpowiedzi na to pytanie udzieliło jedynie 237, z ponad trzech tysięcy respondentów. Z badań prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza wynika, że zadowolonych ze swojego przyrodzenia jest ledwie połowa mężczyzn. Przy tak niskiej akceptacji swojego penisa, znamienny jest fakt, że 90% mężczyzn uważa, że ich niepowodzenia seksualne bardzo wyraźnie i dotkliwie odbijają się na poczuciu własnej wartości.

 

mężczyznaObecne standardy kulturowe nastawione są na wyczyny seksualne. Kobiety wymagają każdorazowego osiągania orgazmów, mężczyźni czują się zobligowani do ich dawania. Świat działa na zasadzie transakcji, a ten mechanizm przestąpił także drzwi sypialni. Wielokrotnie marzenia o powiększeniu członka są jedynie zastępczym rozwiązaniem innych problemów, scedowanych na tę namacalną, urojoną dysfunkcję. Mikropenis, czyli ten poniżej 7 centymetrów długości, ma przecież jedynie sześciu na stu mężczyzn. Braki rozmiarowe z łatwością nadrobić można sztuczkami z zakresu sztuki miłosnej i gadżetami erotycznymi. Jeżeli jednak mężczyzna decyduje się na powiększenie penisa, powinien wybrać odpowiednią metodę działania.

 

Kosmetyki

Jest to najmniej ingerencyjny i najbezpieczniejszy sposób poprawienia rozmiaru przyrodzenia. Kosmetyki tego typu pobudzają ciała jamiste do wzrostu oraz wzmagają napływ krwi do prącia. Jednym z popularniejszych produktów tego typu jest PeniSizer Gel (penisizer.pl), stworzony na bazie aktywnych składników ziołowych. Żel ma zapewnić twardszą i nasiloną erekcję, która może okazać się dla mężczyzny wystarczająco efektownym rezultatem. Preparat wystarczy nanieść kilka minut przed zbliżeniem.

 

Pompki

Sposób rodem z sex shopu. Sklepy tego rodzaju już dawno utraciły swoją złą renomę. Coraz częściej witryny obserwują ludzie, którym jeszcze kilkanaście lat temu nie wypadało interesować się asortymentem tych podejrzanych przybytków. Popularności sklepom dla dorosłych przysporzył na pewno Internet, dając poczucie anonimowości i komfortu wizyty w sklepie bez wychodzenia z domu.

 

Pompki do penisów uchodzą za skuteczny sposób choć ich niewątpliwą wadą jest krótkotrwały efekt. Zbyt częste stosowanie może niestety rozciągnąć skórę na penisie, a przez to doprowadzić do stanu, w którym wymagane będzie zastosowanie pompki każdorazowo przed stosunkiem.

 

Chirurgiczne powiększanie penisa

Niemal 1/3 męskiego członka ukryta jest wewnątrz ciała. Dzięki przecięciu wiązadła mocującego i uwolnienia wiązadła podwieszającego, można uzyskać efekt wydłużenia penisa o około 2-3 centymetry.

 

Inną, bezpieczniejszą metodą chirurgiczną jest iniekcja żelu kwasu hialuronowego. Zabieg trwa zaledwie 20-30 minut i przynosi naprawdę zadowalające efekty, znacznie poprawiając obwód członka. Niestety, jak wiadomo kwas hialuronowy jest wchłaniany przez organizm, więc zabieg nie jest jednorazowy. Powtarzanie iniekcji jest konieczne co 10 do 12 miesięcy.
Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.

Aby dodać komentarz musisz posiaddać bloga, lub zalogować się