Nie jesteś zalogowany (zaloguj się)
Aktualności
Pamiętniki Lekarzy - pobierz PDF
2009-06-23 10:01:00

Pamiętniki Lekarzy, czy  zapisywane jak kiedyś na kartkach papieru czy tak jak dziś prowadzone w Internecie były i są osobistymi zapiskami o pracy, pasjach, szczęśliwych dniach i chwilach niepowodzeń ich autorów. Może kiedyś na ich podstawie ktoś będzie próbował odtworzyć realia naszych czasów.

Dlatego postanowiliśmy zachęcić Was do prowadzenia pamiętnika na naszej platformie. Zapewne nie wszyscy znają wydanie książkowe Pamiętników Lekarzy, które jest zbiorem najciekawszych wspomnień lekarzy wysłanych na trzecią edycję konkursu organizowanego w roku 2003 przez prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, dyrektora Głównej Biblioteki Lekarskiej i naczelnego redaktora „Gazety Lekarskiej". Książka jest do pobrania w formie PDF.

Zachęcamy do lektury oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat książki na Waszych blogach w kategorii Pamiętniki Lekarzy.

pamietniki_okladka.jpg

Pamiętniki lekarzy - PDF 14 MB>> 

Plik jest bardzo duży - 14 MB, bo Pamiętniki Lekarzy to gruba książka, liczy  prawie 500 stron. Dlatego prosimy o cierpliwość przy pobieraniu  pliku.


Komentarze: 9373

administrator 07.07.2009 r., 15:59
Witam Panie Leonie, No tego nie wiedzieliśmy. Dlatego zapraszam do założenia bloga i opisania wrażeń z konkursu albo innych spostrzeżeń na tematy mniej lub bardziej związane z medycyną:-) Skoro wysłał Pan list na konkurs, to lubi Pan pisać. Zapraszamy!
kazmay@interia.pl 05.07.2009 r., 20:43
Szkoda czasu na czytanie tych "wspomnien".Wiekszosci nadeslanych rekopisow nie wydrukowano, bo byly personalnie niewygodne.Byly natomiast NACISKI aby wydrukowac wypociny osob USTOSUNKOWANYCH a glowna nagrode przyznano ustosunkowanemu profesorowi z ambicjami grafomanskimi.Mojego dosc lagodnego listu w tej sprawie redaktor GAZETY LEKARSKIEJ oczywiscie nie wydrukowal!!! Leon Kaem
przenitek 23.06.2009 r., 22:37
Baradzo dobry pomysł. Gratulacje. Będzie co poczytać w wolnej chwili w wakacje.
«    934 935 936 937 938  z  938  

Ciekawe blogi

przenitek - BlogiLekarzy
Blog, blog... kto tam?
Ludzie & Medycyna

» Zobacz więcej

Ankieta

Ustawa refundacyjna przewiduje odpowiedzialność karną dla lekarza wystawiającego receptę refundowaną za::

1. przyjęcie korzyści majątkowej
2. przyjęcie korzyści osobistej
3.
przyjęcie obietnicy korzyści majątkowej
4. przyjęcie obietnicy korzyści osobistej
5.
wszystkie powyższe

Poleć nas!

Blogi Medyczne Wyślij znajomym powiadomienie o nowej stronie:

Blogi Medyczne - Poleć nas... Powiadom

Bądź na bieżąco!

Opinie Lekarzy Wybierz formę, która najbardziej Tobie odpowiada:

Rss: Prywatyzacja szpitali, Ochrona zdrowia, Studenci medycyny, Reforma służby zdrowia, Uczelnie Medyczne, Restrukturyzacja szpitali, Opinie lekarzy Kanał RSS Pobierz zakładkę RSS

Newsletter: Reforma służby zdrowia, Uczelnie Medyczne, Restrukturyzacja szpitali, Opinie lekarzy, Prywatyzacja szpitali, Ochrona zdrowia, Studenci medycyny Newsletter

Partnerzy

Pamiętniki Lekarzy - pobierz PDF

Pamiętniki Lekarzy