Nie jesteś zalogowany (zaloguj się)
Aktualności
Lekarze przeciwko torturom
2012-01-28 19:39:00
W Libii narasta fala morderstw politycznych i tortur – alarmują organizacje humanitarne. Amnesty International ustaliła, że oddziały wojska i milicji kontrolowane przez rząd tymczasowy zamęczyły na śmierć dziesiątki osób. Flaga Libii Według Amnesty International ... (czytaj)

Komentarze: 15

Chcemy leczyć zgodnie z EBM, a nie ChPL
2012-01-27 13:47:00
Apelujemy do Ministra Zdrowia o takie zasady refundacji, aby nasi chorzy mogli otrzymać najlepsze leczenie oparte na zasadach Evidence Based Medicine (EBM), a ograniczony czas wizyty lekarskiej nie był przeznaczany na długotrwałe wyszukiwanie często się zmieniających informacji ... (czytaj)

Komentarze: 25

Ubezpieczenia dobijają szpitale
2012-01-20 22:35:00
Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych popiera protest Konwentu Starostw w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności szpitala z tytułu zdarzeń medycznych. Konwent Starostw Województwa Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego w poczuciu odpowiedzialności za ... (czytaj)

Komentarze: 15

Boni bierze się za zdrowie
2012-01-20 22:09:00
Potwierdzanie w placówkach zdrowia prawa pacjenta do świadczeń z wykorzystaniem udostępnianych on-line danych Centralnego Wykazu Ubezpieczonych będzie możliwe od 1 września - poinformował minister administracji i cyfryzacji Michał Boni. Boni przedstawił w piątek zarys zmian w ... (czytaj)

Komentarze: 24

Złotówkę od hektara na zdrowie
2012-01-20 13:39:00
Senackie komisje: zdrowia oraz rolnictwa nie zgłosiły w środę poprawek do uchwalonej w ubiegły piątek przez Sejm ustawy o składkach na ubezpieczenie zdrowotne rolników za 2012 rok. Ustawa zakłada, że rolnicy zapłacą za osobę 1 zł od hektara w gospodarstwach mających ponad ... (czytaj)

Komentarze: 9

«    2 3 4 5 6 7 8 9 10  z  45 »

Ciekawe blogi

Ludzie & Medycyna
Blog, blog... kto tam?
Anielka - BlogiLekarzy

» Zobacz więcej

Ankieta

Ustawa refundacyjna przewiduje odpowiedzialność karną dla lekarza wystawiającego receptę refundowaną za::

1. przyjęcie korzyści majątkowej
2. przyjęcie korzyści osobistej
3.
przyjęcie obietnicy korzyści majątkowej
4. przyjęcie obietnicy korzyści osobistej
5.
wszystkie powyższe

Poleć nas!

Blogi Medyczne Wyślij znajomym powiadomienie o nowej stronie:

Blogi Medyczne - Poleć nas... Powiadom

Bądź na bieżąco!

Opinie Lekarzy Wybierz formę, która najbardziej Tobie odpowiada:

Rss: Prywatyzacja szpitali, Ochrona zdrowia, Studenci medycyny, Reforma służby zdrowia, Uczelnie Medyczne, Restrukturyzacja szpitali, Opinie lekarzy Kanał RSS Pobierz zakładkę RSS

Newsletter: Reforma służby zdrowia, Uczelnie Medyczne, Restrukturyzacja szpitali, Opinie lekarzy, Prywatyzacja szpitali, Ochrona zdrowia, Studenci medycyny Newsletter

Partnerzy

Pamiętniki Lekarzy - pobierz PDF

Pamiętniki Lekarzy