Nie jesteś zalogowany (zaloguj się)
Aktualności
Prezes przeprasza za prezesa
2012-02-07 08:26:00
Przepraszam pacjentów za to, że ten pan jest lekarzem – mówi Maciej Hamankiewicz, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, o szefie Narodowego Funduszu Zdrowia Jacku Paszkiewiczu. Kilkanaście dni temu lekarski samorząd zaapelował do premiera o jego odwołanie. Wcześniej to ... (czytaj)

Komentarze: 1031

Nawet biskup zagrzmiał
2012-02-07 08:04:00
"Chaos, jaki w ostatnich tygodniach zapanował w kwestii refundacji za leki przepisywane pacjentom i trudności z otrzymaniem szybkiej, specjalistycznej pomocy, jest dowodem tego dramatyzmu i świadczy o nieudolności osób odpowiedzialnych za kształtowanie i rozwiązywanie tak ważnej ... (czytaj)

Komentarze: 66

Lekarze dziękują pacjentom
2012-02-06 14:19:00
Okręgowa Izba Lekarska w Olsztynie zwróciła się do lekarzy, aby namawiali swoich pacjentów do wizyt w biurach parlamentarzystów i składania tam skarg na kłopoty z zakupem leków po wejściu w życie ustawy refundacyjnej. List do pacjentów - zgodnie z ... (czytaj)

Komentarze: 70

Na co Polka ma apetyt w ciąży?
2012-02-01 01:09:00
Przedstawiamy raport z najnowszego badania dotyczącego zachowań Polek związanych z okresem ciąży. Raport „Polka w ciąży" zaprezentowany zostanie w cyklu trzech tematycznych śniadań prasowych, podczas których eksperci (specjalista żywienia człowieka, psycholodzy i lekarze ... (czytaj)

Komentarze: 87

Arłukowicz narazie zostaje
2012-01-30 21:26:00
Bartosz Arłukowicz nadal będzie ministrem zdrowia. Sejm odrzucił w piątek wniosek PiS, który obwinia ministra o doprowadzenie do poważnych utrudnień w dostępie do leków. Zanim Arłukowicz odetchnął po głosowaniu, to wcześniej usłyszał wiele niemiłych słów pod ... (czytaj)

Komentarze: 10

«    1 2 3 4 5 6 7 8 9  z  45 »

Ciekawe blogi

Studentka zwana Cellulą
Blog o zakręcie
Anielka - BlogiLekarzy

» Zobacz więcej

Ankieta

Ustawa refundacyjna przewiduje odpowiedzialność karną dla lekarza wystawiającego receptę refundowaną za::

1. przyjęcie korzyści majątkowej
2. przyjęcie korzyści osobistej
3.
przyjęcie obietnicy korzyści majątkowej
4. przyjęcie obietnicy korzyści osobistej
5.
wszystkie powyższe

Poleć nas!

Blogi Medyczne Wyślij znajomym powiadomienie o nowej stronie:

Blogi Medyczne - Poleć nas... Powiadom

Bądź na bieżąco!

Opinie Lekarzy Wybierz formę, która najbardziej Tobie odpowiada:

Rss: Prywatyzacja szpitali, Ochrona zdrowia, Studenci medycyny, Reforma służby zdrowia, Uczelnie Medyczne, Restrukturyzacja szpitali, Opinie lekarzy Kanał RSS Pobierz zakładkę RSS

Newsletter: Reforma służby zdrowia, Uczelnie Medyczne, Restrukturyzacja szpitali, Opinie lekarzy, Prywatyzacja szpitali, Ochrona zdrowia, Studenci medycyny Newsletter

Partnerzy

Pamiętniki Lekarzy - pobierz PDF

Pamiętniki Lekarzy